Diamantové / briliantové náušnice

V našej ponuke nájdete 60 diamantových náušníc.

Diamantové / briliantové náušnice sú tou najkrajšou ozdobou tváre každej ženy. V našej kolekcii nájdete kôstkové, kruhové aj visiace diamantové náušnice z bieleho, ružového alebo žltého zlata.

732,00 2627,00 

732,00 2627,00 

762,00 2657,00 

1051,00 2945,00 

1175,00 3070,00 

Diamantové náušnice patria medzi najviac nosené diamantové šperky

Diamantové náušnice patria k neodmysliteľnej súčasti ženskej šperkovnice. Kvôli svojej univerzálnosti, nadčasovosti, jednoduchému nasadzovaniu a širokej ponuke ich obľubujú ženy všetkých vekových kategórií.

História náušníc a diamantových náušníc

Prvé zmienky o náušniciach pochádzajú síce až do roku 3000 p.n.l., no v tom čase išlo zväčša o šperky z kovov či rôznych iných materiálov. Diamantové náušnice sa začali nosiť až v 17. a 18. storočí. Aristokratické rodiny ich nosením vyjadrovali svoje postavenie a chceli sa pritom predvádzať.

Briliantové solitéry sa stali bežne dostupnými a vyhľadávanými až v 19. storočí. Neskôr v roku 1920 bolo dokonca neakceptovateľné, aby žena opustila svoj domov bez náušníc. V súčasnosti tvoria diamantové náušnice súčasť každodenných ženských outfitov a dotvárajú ich celkový dojem.

Štýly naušníc vyberajte podľa typu svojej tváre

Podľa typu tváre a príležitosti si môžete zvoliť aj vhodný štýl briliantových náušníc.

Kôstkové (napichovacie) náušnice sú kvôli svojmu jednoduchému vzhľadu obľúbené a vhodné aj na bežné nosenie.

Kruhové náušnice pôsobia elegantne a hodia sa na akúkoľvek príležitosť. Záleží, akú veľkosť kruhov si zvolíte.

Ak hľadáte výraznejšie a extravagantnejšie náušnice, ktoré navyše opticky predĺžia tvár, ideálnou voľbou budú visiace náušnice.

Diamantové náušnice z kolekcie Ardiama

V našej ponuke nájdete všetky tri štýly diamantových náušníc, ktoré sú vyrábané zo 14-karátového zlata. V prípade záujmu ale vieme vyrobiť aj náušnice z 18-karátového zlata.

Môžete si vybrať briliantové náušnice z bieleho, žltého alebo ružového zlata. Náušnice z bieleho zlata sú navyše ródiované. Tým sa zvyšuje ich odolnosť, kvalita a aj celková životnosť.

Naše služby

Ak sa rozhodnete pre diamant s karátovou hmotnosťou 0,2 karátu a vyššie, dostanete automaticky aj certifikát spoločnosti GIA. Ten overuje pravosť a kvalitu našich diamantov. Okrem toho získate doživotnú záruku a servis. Ak by sa na náušniciach vyskytla akákoľvek chyba, šperk radi opravíme a dohliadneme tiež na jeho čistenie a pravidelnú kontrolu.

Diamantové náušnice na mieru

V prípade, že by ste si z našej širokej ponuky nevybrali, ponúkame vám aj možnosť výroby náušníc na mieru podľa vašich požiadaviek. Môžete upraviť kvalitu zlata, tvar diamantu alebo celkový vzhľad náušníc. Spoločne s našimi dizajnérmi navrhneme jedinečný šperk, ktorý bude zodpovedať vášmu vkusu a vašej predstave.

Vlastnosti našich náušníc

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám náušnice zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky náušnice z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečný dizajn

Ponúkame vám jedinečné diamantové náušnice. Krásne na prvý pohľad.

Návrh podľa prianí

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, radi vám vytvoríme náušnice na mieru.

Vyhľadávanie