Kôstkové náušnice

V našej ponuke nájdete 33 diamantových náušníc.

Kôstkové „napichovacie“ náušnice sa vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu hodia na akúkoľvek príležitosť. V kolekcii Ardiama nájdete kôstkové diamantové náušnice z bieleho, ružového a žltého zlata.

762,00 2657,00 

762,00 2657,00 

809,00 2704,00 

762,00 2657,00 

1051,00 2945,00 

768,00 2663,00 

732,00 2627,00 

Diamantové kôstkové náušnice sú vhodné na každú príležitost, aj na bežné nosenie

Kôstkové náušnice, často nazývané tiež napichovacie náušnice, patria k najobľúbenejším a najčastejšie používaným náušniciam. Svojou jednoduchosťou a nadčasovým dizajnom sú vhodné na každú príležitosť, ale aj na bežné nosenie.

Zapínanie kôstkových náušníc

Zapínanie tvoria najčastejšie puzety (disky alebo motýliky), no v niektorých prípadoch môžu byť náušnice zabezpečené skrutkou.

História „napichovacích“ náušníc

Pôvod kôstkových náušníc siaha do ďalekej histórie. Niektoré zdroje uvádzajú, že prvé náušnice sa objavili v Egypte okolo roku 3000 p.n.l. Iné zase tvrdia, že napichovacie náušnice poznali už obyvatelia 7000 rokov pred Kristom. V starej Ázii ich v tej dobe nosili hlavne muži, aby vyjadrili svoje postavenie vo vyšších triedach.

V priebehu histórie zanechali kôstkové náušnice stopu v každej kultúre.

Rokmi sa menil aj ich vzhľad. V súčasnosti sa vyskytujú v rôznych podobách. Medzi obľúbený variant patria práve diamantové kôstkové náušnice, no popularite sa tešia aj perlové alebo čiste kovové náušnice s rôznymi motívmi. Medzi časté patria motívy prírody, zvierat, iniciálok mena, srdiečok, prípadne iných obľúbených predmetov.

Diamant osadený v kôstkových náušniciach

Diamantové kôstkové náušnice môžu byť osádzané jedným diamantom, najčastejšie v tvare Round alebo Princess.

Môže tiež ísť o viacero menších kamienkov rovnakej veľkosti, ktoré sú umiestnené vedľa seba v rôznych tvaroch, prípadne obklopujú centrálny diamant. V takom prípade hovoríme o type kôstkových náušníc, ktorým sú hroznové náušnice (cluster earrings).

Komu sa hodia diamantové kôstkové náušnice

Výhodou kôstkových náušníc je ich prispôsobivosť a skutočnosť, že pristanú všetkým typom tváre. Nezáleží na tom, či máte oválnu, guľatú alebo podlhovastú tvár, napichovacími náušnicami určite nepokazíte nič.

Sú vhodné na akúkoľvek príležitosť. Môžete nimi dotvoriť celkový dojem z outfitu na spoločenskú udalosť, ale taktiež ich môžete nosiť počas bežného dňa. Veľa žien obľubuje kôstkové náušnice práve kvôli ich jednoduchosti a ľahkosti. Počas dňa vás z nich nebudú bolieť uši a taktiež vám nebudú prekážať či vešať sa do oblečenia.

Diamantové kôstkové náušnice z kolekcie Ardiama

V našej ponuke nájdete diamantové kôstkové náušnice v prevedení z bieleho, ružového alebo žltého zlata.

Ponúkame náušnice zo 14-karátového zlata, v prípade záujmu však vieme vyrobiť aj náušnice z 18-karátového zlata. Náušnice z bieleho zlata sú ródiované, čím sa zvyšuje ich odolnosť, kvalita a životnosť.

Pristanú viac svetlejšiemu typu pokožky. Náušnice zo žltého a ružového zlata sú vhodné skôr pre tmavší typ pokožky, na ktorých dokážu lepšie vyniknúť.

GIA certifkát, doživotná záruka a servis

Ak si vyberiete náušnice s diamantom s karátovou hmotnosťou 0,2 a vyššie, k nákupu dostanete certifikát medzinárodne uznávanej spoločnosti GIA. Ten overuje pravosť a kvalitu osádzaných diamantov. Získate tiež doživotný servis a záruku na šperk. Ak by sa s ním čokoľvek stalo, chybu opravíme.

Náušnice ako súčasť setu šperkov Ardiama

Ak vás oslovia náušnice z našej ponuky, odporúčame si ich zakúpiť ako set spolu s náhrdelníkom a náramkom. Získate tak šperky, ktoré k sebe budú dokonale ladiť a sú vhodné na akúkoľvek príležitosť. Set šperkov je tiež cenovo výhodnejší.

Kôstkové náušnice na mieru aj iné typy diamantových náušníc

V prípade, ak by ste si z našej ponuky nevybrali, je tu tiež možnosť výroby kôstkových náušníc na mieru. Spolu s našimi dizajnérmi vytvoríme náušnice presne podľa vašich prianí a požiadaviek.

Ak sú pre vás kôstkové náušnice príliš jednoduché a túžite po výraznejšom šperku, odporúčame vám pozrieť kolekciu našich kruhových alebo visiacich náušníc. Každá dáma si určite príde na svoje.

Vlastnosti našich náušníc

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám náušnice zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky náušnice z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečný dizajn

Ponúkame vám jedinečné diamantové náušnice. Krásne na prvý pohľad.

Návrh podľa prianí

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, radi vám vytvoríme náušnice na mieru.

Vyhľadávanie