Zákaznícka linka: 0907 785 362
Vážení zákazníci, naša stránka prechádza rekonštrukciou. Z uvedených dôvodov odporúčame objednávať telefonicky na t.č. 0907 785 362

Moja svadba

Moja svadba nie je deň ako každý iný. Je to deň, kedy chce byť každá z nás nádherná, chce sa cítiť ako princezná a hlavne, chce mať pocit že ten , ktorý ju čaká pri oltári je ten, s ktorým chce stráviť zvyšok života. Len tak si sadnem a a začnem sa zamýšľať nad tým dňom D- dňom s názvom Moja svadba.

Svadobné obrúčky, ktoré nám pripomenú len to najkrajšie

Moja svadba, by mala byť dňom, ktorý si zapamätám nielen ja, ale aj on. Chvíľa, kedy si vzájomne vymeníme svadobné obrúčky, by nám mala zarezonovať v mysli kedykoľvek, keď sa v myšlienkach pri pohľade na svadobnú obrúčku na prste vrátime v čase. Moja svadba by mala byť jedinečná a krásna, a taká akú si budeme pamätať a nosiť ju so sebou stále už navždy. Čo sa týka výberu svadobných obrúčok na moju svadbu, obrátila by som sa na seriózne a overené klenotníctva, ktoré ponúkajú viac než klasiku. Svadobné obrúčky, by mali byť jedinečné pretože budú symbolom našej lásky a samozrejme spomienkou na deň, kedy sa konala moja svadba o ktorej som vždy snívala. Dnes je na trhu množstvo klenotníctiev, ktoré ponúkajú svadobné obrúčky z rôznych materiálov, prepracovaní a takisto v rôznych kombináciách. Stačí ak si nájdeme chvíľku času a pozrieme si aktuálne ponuky. Každý má svoj individuálny vkus a preto si myslím, že je na oboch partneroch, ako sa pri výbere svojich obrúčok dohodnú a čo sa im bude páčiť. Keďže zásnubný prsteň je vyslovene voľbou muža, pretože pre ženu by mal byť prekvapením, obrúčky by mali byť zase voľbou oboch.

Svadobné šaty – krásne, snehobiele , ako pre princeznú?

Hneď ako myslím na moju svadbu napadnú mi svadobné šaty. Ako by mali vyzerať? Aký strih by mali mať? Zvoliť si radšej princeznovské alebo radšej jednoduché a elegantné šaty ? Samozrejme existujú isté trendy a každý rok je moderné niečo iné. Ako máme ale my ženy chápať výraz „ moderné“ ? Doba sa stále točí a to, čo bolo krásne a elegantné pred 30 rokmi, môže byť krásne dnes alebo naopak. Prvoradé je, aby sa žena vo svojich svadobných šatách cítila ako princezná a samozrejme, aby to ocenil aj muž, ktorý si ju za svoju princeznú vybral. Už od malička sme ako malé snívali o tom, ako si oblečieme krásne snehobiele svadobné šaty, v ktorých sa budeme cítiť najkrajšie na svete. Každá žena má inú postavu a iné krivky. Tým, by mali byť patrične prispôsobené aj svadobné šaty. So strihom a takisto materiálom vám poradia v profesionálnom svadobnom salóne. Nemusím si hneď na prvý krát vybrať správny salón, kde nájdem šaty presne podľa vlastných očakávaní. Vyskúšať ich môžem viac, čím sa šanca na výber tých pravých svadobných šiat na moju svadbu neustále zvyšuje. Mne osobne sa páči jednoduchosť a tá by kraľovala aj na tej mojej svadbe. Verím, že každá žena je dostatočne krásna natoľko, že svadobné šaty, by jej krásu mali podčiarknuť, nie ju skryť. Pri výbere svadobných šiat, by som preto zvolila bielu klasiku s jemnou čipkou na páse, s odhaleným chrbtom ,poprípade zaujímavým vzorom na páse. Časť šiat, by bola v oblasti bokov až ku kolenám úzka, pričom spodná časť, by sa nenápadne rozpínala naokolo a vytvárala dojem „morskej panny“. Druhou alternatívou, by boli možno šaty, ktoré pôsobia žensky, zvýraznia dekolt a spodná časť šiat bude padavá a vzdušná. Nie každej žene sa páči rovnaký typ šiat. Niektorým sa páčia šaty s mimimalistickými detailmi, drobnými a prepracovanými zdobeniami, kamienkami, poprípade šaty v rôznej dĺžke alebo farbe. Vkus každej ženy je individuálny, avšak každá z nich, by podľa mňa mala zvážiť to, ako v daných šatách bude vyzerať a najmä to ktoré šaty podčiarknu jej prednosti nie nedostatky. Mnoho žien chodí nakupovať svadobné šaty do zahraničia z dôvodu, že si tam nájdu šaty, ktoré sú lacnejšie a šaty, ktoré budú originálne a jedinečné. Dnes už ale veľa rozmanitých a originálnych šiat a preto verím že si šaty na moju svadbu nájdem v niektorom zo slovenských svadobných salónov pričom väčšinu z nich môžem nájsť aj za rozumné ceny alebo ceny, ktoré sú v prípade výpredaja navyše nižšie ako kdekoľvek inde.

Svadobné torty – všetko vyberajme s intuíciou a vášňou..

Navštívila som už veľa svadieb a zakaždým som sa stretla z množstvom rozličných svadobných tort, ako aj zákuskov. Najviac ma dokáže fascinovať kreativita mladomanželov a ich zmysel pre humor. Ak sa vrátime späť o niekoľko rokov dozadu, zistíme, že svadobné torty pripomínali biele poschodové veže s tradičnou a otrepanou soškou mladomanželov na samom vrchu . Dnes je doba o trochu viac kreatívnejšia a mladomanželom dáva možnosť prejaviť sa aj počas tohto výnimočného dňa. Dnes už nie je ničím výnimočným, ak si vyberiete svadobnú tortu, ktorá bude čierna alebo bude zdobená rockovými prvkami, či inými výstrelkami. Jednoducho zapojte svoju fantáziu a zdokumentujte si vaše obľúbené aktivity, obľúbené farby, spomienky, či životné momenty a preneste ich napríklad aj do svadobnej torty, ktorá bude len vaša. Povedzme si predsa že „moja svadba“, by mala byť aj významným krokom do budúceho života a je fajn túto chvíľu osláviť autenticky a navyše symbolicky. Pokiaľ si predstavím, že už mám vybraté svadobné šaty, zorganizovanú svadobnú hostinu chýba mi ešte pár detailov, akými je napríklad výber krásnej svadobnej kytice alebo výber svadobného fotografa. Moja svadba, by bola dokonalá, pretože muž, ktorého si vezmem bude mužom pre ktorého som sa rozhodla a tak chcem, aby bol tento moment najkrajším momentom v mojom živote.

Svadobná kytica

Výber kytice neprenechám nikomu inému, než vlastnej intuícií a  voľbe. Netuším prečo si niektoré nevesty vyberú umelú kyticu kvetov práve pred svadobný oltár? Aby vyzerali dokonale? To sotva! Dokonalosť je skrytá vo všetkom živom a tak je tomu aj v prípade kvetov. Ak sa mi budú páčiť hortenzie, poľný mak, tulipány alebo snežienky vyberiem si ich. Profesionálne kvetinárstva sú schopné vyhovieť každému a aj z tých najneuveriteľnejších kvetov dokážu vytvoriť kúsok umenia.

Svadobné tradície

Moja svadba, by mala patriť len nám dvom. Myslím, že ak boli obaja mladomanželia vychovaní v tradíciách a chcú ich mať aj na svojej svadbe, tak by ich tam aj mali mať. Redovy, pytačky, čepčenie a všetky ostatné tradičné zvyky sú súčasťou niečoho, čo sa od našich predkov prenieslo až k nám. Na otázku“ bude moja svadba tradičná?“ Odpoviem asi tak, že bude taká akú si ju vymyslíme len my dvaja.   Moja svadba obrúčky
vrátenie 30 DNÍ NA VRÁTENIE ALEBO ÚPRAVU ŠPERKU
vrátenie DOPRAVA ZDARMA
vrátenie LUXUSNÁ KRABIČKA ZDARMA
vrátenie CERTIFIKOVANÝ TOVAR