Náhrdelníky

Potešte ju, odmeňte ju alebo ju len tak prekvapte. Darujte jej diamantový náhrdelník z kolekcia Ardiama. Samostatne ako prívesok alebo vrátane zlatej retiazky. V akejkoľvek farbe zlata.

Najpredávanejšie náhrdelníky

V našej ponuke nájdete 57 exkluzívnych diamantových náhrdelníkov

Vyberte si obľúbenú farbu zlata

Diamantové náhrdelníky na mieru

Nevybrali ste si z našej širokej ponuky diamantových náhrdelníkov? Chcete upraviť kvalitu zlata, tvar diamantu alebo celkový vzhľad diamantového prívesku? Ponúkame vám možnosť výroby diamantového náhrdelníka na mieru, presne podľa vašich prianí.

Samostatné diamantové prívesky aj kompletné náhrdelníky

Náhrdelník je dizajnový kúsok šperku, ktorý sa zvyčajne nosieva zavesený na retiazke na krku, prípadne na náramku. Na Ardiama vždy ide o diamantový prívesok, ktorý dokáže podčiarknuť eleganciu vašej retiazky.

Výhodou diamantových príveskov je možnosť ich obmieňania podľa nálady či preferencii majiteľa. Existuje totiž množstvo druhov náhrdelníkov, od iniciálok mena, cez znamenia zverokruhu až po obľúbené zvieratá, predmety či kvety.

Stručná história nosenia náhrdelníkov

História používania náhrdelníkov siaha až do starovekého Egypta, Grécka či Ríma, kedy si obyvatelia zdobili svoje krky retiazkami s výraznými a dramatickými príveskami. Na výrobu sa používali kamene, mušle či keramika. Okolo 17. storočia strácali na svojej popularite, no v 19. storočí sa stali znovu obľúbenými a je tomu tak až dodnes.

Výroba príveskov a náhrdelníkov

Náhrdelníky sa v súčasnosti vyrábajú z rôznych materiálov, no najpoužívanejšími sú aj naďalej zlato a striebro. Výroba sa líši podľa jednotlivých typov náhrdelníka, no zväčša sa z vylisovaného plechu nareže tenký pásik, ktorý sa postupne opracuje a vytvaruje. Ak je náhrdelník prepracovanejší, jednotlivé kúsky sa následne zaletujú, až sa vytvorí požadovaný tvar. Na záver sa z drôtu vyrobí očko, ktoré sa zacínuje k prívesku a bude slúžiť na zavesenie na retiazku.

Aké náhrdelníky nájdete v kolekcii Ardiama?

V našej ponuke nájdete náhrdelníky vyrábané zo 14-karátového zlata, pričom si môžete vybrať prevedenie z bieleho, žltého, ale aj ružového zlata. Všetky náhrdelníky z bieleho zlata sú ródiované, čo zaručuje ich vyššiu odolnosť, kvalitu a životnosť.

Súčasťou náhrdelníkov nie je retiazka, ale len samotný prívesok. K náhrdelníku si môžete vybrať niektorú z našich ponúkaných retiazok alebo použiť vhodnú vlastnú retiazku. Odporúčame retiazku s hrúbkou do 2 mm. Ak sa rozhodnete pre nákup retiazky spolu s diamantovým príveskom, môžete získať zľavu až 200 eur a ušetriť.

Ponúkame vám diamantové prívesky, do ktorých sa zamilujete už na prvý pohľad. Ku väčšine príveskov získate medzinárodný certifikát GIA, ktorými sa overujú všetky naše diamanty s váhou od 0,2 karátu vyššie. Okrem toho získate doživotný servis a záruku, ak by sa na vašom šperku vyskytla chyba.

Diamantové prívesky a náhrdelníky na mieru vašim očakávaniam

Ak si náhrdelník nevyberiete z našej ponuky, radi vám vytvoríme diamantový prívesok priamo na mieru podľa vašich prianí a požiadaviek. S našimi dizajnérmi môžeme vytvoriť kúsok predne podľa vašich očakávaní.

Náhrdelník ako súčasť setu šperkov

Svoj náhrdelník môžete skombinovať aj v elegantnom sete spolu s náušnicami a náramkom. Takýto set šperkov je vhodný pre dámy, ktoré chcú vyzerať luxusne a nechcú sa trápiť s kombinovaním jednotlivých šperkov. Set je vhodný nielen na spoločenské udalosti, ale aj na každodenné nosenie.

Ako náhrdelníky kombinovať navzájom a spolu s ostatnými šperkami?

Nemusíte sa obávať ani kombinovania náhrdelníkov. Ideálne bude, ak si zvolíte retiazky rôznych dĺžok, prípadne aj rôznych materiálov, aby na nich jednotlivé prívesky dokonale vynikli. Takto navrstvené náhrdelníky sa hodia predovšetkým do hlbokých výstrihov v tvare V, no hodia sa aj k outfitu s odhalenými ramenami.

Ak si zvolíte len jednu zlatú retiazku s diamantovým náhrdelníkom, ostatné šperky môžete zvoliť podľa vlastných preferencií, pretože jednoducho skombinujete napichovacie aj visiace náušnice a nemusíte sa obávať ani elegantného náramku.

Starajte sa o svoj náhrdelník pravidelne

Nezabúdajte však na pravidelnú starostlivosť o svoje náhrdelníky. Ak ich nepoužívajte, uchovajte si ich vo svojej šperkovnici, kde budú uchránené od vonkajších vplyvov. Taktiež dbajte na čistenie, s ktorým vám ochotne pomôžeme.

Vlastnosti našich náhrdelníkov

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám náhrdelníky zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky náhrdelníky z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečný dizajn

Ponúkame vám jedinečné diamantové náhrdelníky. Krásne na prvý pohľad.

Návrh podľa prianí

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, radi vám vytvoríme diamantový náhrdelník na mieru.

Zaujímavé články o náhrdelníkoch

Získajte užitočné informácie o diamantových náhrdelníkoch. Zistite ako vybrať vhodný náhrdelník, aké vlastnosti majú diamanty a čo má najväčší vplyv na výslednú cenu.

Vyhľadávanie