Náušnice zo žltého zlata

V našej ponuke nájdete 20 diamantových náušníc.

Náušnice zo žltého zlata sú znovoobjaveným trendom. Sú nielen elegantné, ale aj krásne. V kolekcii Ardiama nájdete diamantové kôstkové, kruhové a visiace náušnice zo žltého zlata.

758,00 2653,00 

758,00 2653,00 

762,00 2657,00 

732,00 2627,00 

809,00 2704,00 

Náušnice zo žltého zlata sú nestarnúcou klasikou

Žlté zlato patrí k najväčšej klasike, ktorá sa nosila už od počiatku zlatých šperkov. Aj keď je v súčasnosti nahrádzané bielym alebo ružovým zlatom, vždy sa nájde mnoho žien, ktoré mu ostali verné. Žlté zlato pôsobí veľmi luxusne a elegantne. Jeho hodnota sa nestráca ani rokmi.

Výroba žltého zlata

Keďže je rýdze zlato príliš mäkké, aj pri výrobe šperkov zo žltého zlata sa musí miešať s inými kovmi. Najčastejšie sa žlté zlato vyrába primiešaním medi alebo zinku. Tieto kovy dodávajú zlatu jeho jagavý lesk.

Náušnice zo žltého zlata z kolekcie Ardiama

V našej kolekcii nájdete tri typy náušníc zo žltého zlata.

Kôstkové (napichovacie) náušnice sa vďaka svojmu jednoduchému vzhľadu hodia na akúkoľvek príležitosť. Ľahko sa kombinujú aj s inými šperkami, preto sú často najobľúbenejšou voľbou.

Kruhové náušnice sú elegantné a určite nimi nič nepokazíte. Sú vhodné na slávnostné udalosti, ale tiež aj na bežné nosenie.

Visiace náušnice ponúkame pevné aj hojdacie. Ich ideálna dĺžka zabezpečí, že vám nebudú prekážať a nezachytia sa ani do oblečenia. Sú vhodné na spoločenské podujatia, ale tiež aj na bežný deň.

Komu sa hodia a ako sa kombinujú?

Náušnice zo žltého zlata pristanú predovšetkým ženám s tmavším a teplejším typom pokožky. Ľahko sa kombinujú a môžete ich skombinovať s bielym aj ružovým zlatom. Spojenie žltého a ružového zlata môže pôsobiť extravagantne a netradične, no výsledný efekt vás určite milo prekvapí a zaujme.

Náušnice zo žltého zlata je možné kombinovať aj s inými šperkami.

Kôstkové náušnice sa ľahko kombinujú so všetkými šperkami. Krásne doplnia výrazný náhrdelník, ale tiež navrstvené náramky či prstene.

Pri kruhových náušniciach je rozhodujúca ich veľkosť. Malé kruhy sa kombinujú rovnako ľahko ako kôstkové náušnice. Pri veľkých kruhoch vynechajte radšej náhrdelník, ktorý by odvádzal od nich pozornosť. Radšej siahnite len po náramku a prsteňoch.

Pri visiacich náušniciach je kľúčová tiež dĺžka. Kratšie a pevné náušnice môžete skombinovať s jemnou retiazkou, náramkom a prsteňmi. V prípade výrazných lustrových náušníc vynechajte náhrdelník a skombinujte ich len s náramkom a prsteňmi.

Náušnice zo žltého zlata sú vyrábané zo 14-karátového zlata. V prípade záujmu ich však vieme vyrobiť aj v prevedení z 18-karátového zlata.

Kombinácie náušníc, náhrdelníka a náramku v setoch šperkov

Odporúčame vám tiež set šperkov, ktorý je cenovo výhodnejší. Pozostáva z náušníc, náramku a náhrdelníka. Jednotlivé šperky k sebe dokonale ladia. Nebudete si tak musieť robiť starosti so správnym kombinovaním šperkov.

Náušnice na mieru vašim prianiam

Ak by ste si z našej ponuky nevybrali žiadne náušnice, je tu možnosť výroby šperku na mieru.

Spolu s našimi dizajnérmi navrhneme a vytvoríme náušnice, ktoré budú zodpovedať vašim prianiam a predstavám. Získate tak jedinečný a originálny šperk, ktorý nevlastní nik iný.

Náušnice z bieleho a ružového zlata

Ak si myslíte, že žlté zlato nie je ideálnou voľbou pre vás, pozrite si celú našu kolekciu. Nájdete v nej náušnice aj z bieleho alebo ružového zlata.

Vlastnosti našich náušníc

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám náušnice zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky náušnice z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečný dizajn

Ponúkame vám jedinečné diamantové náušnice. Krásne na prvý pohľad.

Návrh podľa prianí

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, radi vám vytvoríme náušnice na mieru.

Vyhľadávanie