Sety na mieru

Vytvorte si vlastný set z Ardiama šperkov a získajte zľavu až 800 € na celý nákup.

Dámska svadobná obrúčka zo žltého a bieleho zlata - pohľad spredu na ležiaci prsteň

Vyberte si svoje diamantové šperky

Vyhľadajte na našom e-shope šperky, ktoré by ste chceli nakúpiť spolu ako diamantový set. Vybrať si môžete z celej našej kolekcie. Od zásnubných prsteňov až po diamantové náramky.

Vytvorte si zoznam prianí

Diamantové šperky, ktoré chcete spojiť do setu, pridajte do svojich obľúbených šperkov (v rámci Ardiama účtu). Stačí, keď na detaile šperku kliknite na odkaz Pridať do obľúbených. Zoznam obľúbených nájdete pod ikonkou srdiečka v hlavičke stránky.

Súprava obrúčok zo žltého a bieleho zlata Caria a Zara - dámska a pánska obrúčka
Set diamantovej dámskej svadobnej obrúčky a pánskej svadobnej obrúčky z kombinácie žltého a bieleho zľata s ikonou zľavy

Získajte zľavu na nákup setu

Cez formulár nižšie nám pošlite odkaz na na vybrané šperky. Podľa počtu šperkov v sete môžete získať zľavu až 800 eur na celkový nákup.

Pridajte sa k 25 zákazníkom, ktorí si vytvorili a kúpili vlastný set šperkov s výraznou zľavou

Nakúpte celý set výhodnejšie

Pri výbere šperkov do našej kolekcie sme prihliadali na možnosť ich párovania do setov. Naši zákazníci si tak môže kúpiť exkluzívny set diamantových šperkov, ktoré sú perfektne zladené. Môžu si vybrať z našich setov alebo si dokonca vytvoriť vlastný set a získať zľavu až 800 eur.

Profilová fotografia Róberta Baumanna zakladateľa zlatníctva Ardiama

Róbert Baumann

Zakladateľ Ardiama.sk

Získajte zľavu na set vo výške až 800 €

Pošlite nám svoje kontaktné údaje a odkaz na vaše vysnívané šperky. Do 24 hodín sa vám ozveme späť a pošleme vám zľavový kód na nákup celého setu.