Súpravy a sety šperkov

Skombinujte zásnubný prsteň so svadobnými obrúčkami, dámsku a pánsku svadobnú obrúčku alebo náušnice, náramok a náhrdelník do nádherného setu diamantových šperkov. Vyberte si svoj štýl a obľúbenú farbu zlata. A ušetrite.

Najpredávanejšie sety a súpravy

2302,00 7755,00  1902,00 7355,00 

2042,00 5817,00  1642,00 5417,00 

2654,00 6428,00  2254,00 6028,00 

2878,00 8331,00  2478,00 7931,00 

3037,00 8303,00  2637,00 7903,00 

V našej ponuke nájdete 500 exkluzívnych diamantových setov

Vyberte si svoj diamantový set

Vytvorte si vlastný diamantový set

Nevybrali ste si z našej širokej ponuky exkluzívnych diamantových setov? Vytvorte si vlastný set diamantových šperkov. K nemu navyše môžete získať zľavu od 200 do 800 eur podľa počtu diamantových šperkov v sete.

Súpravy a sety diamantových šperkov pre všetky príležitosti

Ak sa obávate kombinovania šperkov, pretože si myslíte, že by ste mohli niečo pokaziť, práve pre vás sú sety šperkov ako stvorené.

Rozlišujeme viaceré druhy súprav šperkov. Set náhrdelníka, náušníc a náramku; set svadobných obrúčok a zásnubného prsteňa; set dámskej a pánskej obrúčky, ale aj rozsiahlejšie sety zložené z celého spektra šperkov, od zásnubného prsteňa až po náramky.

Náušnice, náhrdelník a náramok sú pre set ako stvorené

Set náhrdelníka, náušníc a náramku ocenia predovšetkým tie ženy, ktoré dávajú prednosť klasike pred experimentovaním a kombinovaním rôznych šperkov. Nadčasovú kombináciu môžete využiť počas bežného dňa, no taktiež môžete obohatiť svoj outfit na významnej udalosti. Vaše šperky budú dokonale ladiť, takže sa viac nemusíte obávať žiadneho faux pas.

Kombinácia zásnubného prsteňa a obrúčok je efektívna

Set svadobných obrúčok a zásnubného prsteňa určite ocenia budúci manželia, ktorí nebudú musieť absolvovať návštevu zlatníctva dvakrát. Takýto set je ale výhodný aj pre nevesty, ktoré plánujú nosiť obrúčku so zásnubným prsteňom na rovnakom prste a chcú, aby im spolu dokonale ladili.

Kedy sa začali objavovať prvé sety šperkov?

História šperkových setov siaha až do 18. storočia, kedy sa o prvé výtvory postarali remeselníci pod vedením Ľudovíta XIV. V tom čase boli populárne diamanty, ktoré sa spájali najmä so striebrom. Jeden z prvých setov bol vytvorený na svadbu Mademoiselle d’Aubigné a pozostával z náušníc, dvoch náramkov, pútok a spôn na rukávy, 32 gombíkov a veľkého motýlika.

Neskôr si sety šperkov obľúbil aj samotný Napoleon, ktorý nimi obdarúval svoju prvú ženu Josephine a neskôr aj druhú manželku Marie-Louise. Tej venoval súpravu z brúsenej ocele.

Dnes sa na výrobu setov používajú takmer všetky materiály, no zlato patrí stále medzi tie najobľúbenejšie.

Aké sety šperkov nájdete na Ardiama

V našej ponuke nájdete sety šperkov vyrobené zo 14-karátového zlata (na objednávku vám radi vyrobíme aj set z 18-karátového zlata). Vybrať si môžete súpravy z bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Pravosť a kvalita našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom. Všetky šperky z bieleho zlata sú navyše ródiované, čím sa zvyšuje ich kvalita, odolnosť a životnosť.

Na šperky z našej kolekcie poskytujeme doživotnú záruku. Prstene v setoch vám v prípade potreby bezplatne upravíme na správnu veľkosť.

Kúpou diamantového setu výrazne ušetríte

Výhodou kúpy setu šperkov je výborná cena. Ak sa rozhodnete pre kúpu setu, vždy vás to vyjde menej, než keby ste kupovali každý šperk zvlášť. Pri kúpe setu z našej ponuky môžete dokonca získať zľavu až 800 eur na celý nákup.

Sety šperkov podľa vlastných predstáv

Ak si z našej širokej ponuky setov náhodou nevyberiete, môžete si vytvoriť vlastnú súpravu šperkov. Z našej ponuky si stačí vyhľadať šperky, ktoré by ste si chceli zakúpiť spolu ako diamantový set. Vybrať si môžete z celej našej kolekcie, od zásnubných prsteňov až po diamantové náramky.

Ako uchovávať súpravy viacerých šperkov?

Ak svoj set šperkov aktuálne nenosíte, mali by ste ho mať bezpečne uschovaný v kvalitnej šperkovnici. Taktiež je dôležité pravidelne sa o svoj set starať, pričom sa budete venovať každému jednému kúsku setu, aby sa nestalo, že niektorý z nich bude mať napríklad inú farbu než ostatné. Ak sa rozhodnete pre set šperkov z našej kolekcie, získate tiež doživotný servis, ktorý zahŕňa aj pravidelné čistenie.

Vlastnosti Ardiama setov

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám sety šperkov zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky šperky z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečné sety

Ponúkame vám neprehliadnuteľné diamantové sety, ktoré spolu jednoducho ladia.

Prispôsobenie veľkosti

Prstene v setoch vám v prípade potreby bezplatne upravíme na správnu veľkosť. 

Vlastný set so zľavou

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, môžete si vytvoriť vlastný set šperkov.

Zaujímavé články o diamantových setoch

Získajte užitočné informácie o diamantových setoch a súpravách. Zistite ako si vybrať vhodný set, aké vlastnosti majú diamanty a čo má najväčší vplyv na cenu setu.

Vyhľadávanie