Zákaznícka linka: 0907 785 362
Vážení zákazníci, naša stránka prechádza rekonštrukciou. Z uvedených dôvodov odporúčame objednávať telefonicky na t.č. 0907 785 362

Svadobné obrúčky

Ak vás čaká jeden z najdôležitejších dní vášho života a chystáte si povedať s vašou milovanou osobou svoje „áno“, krásne svadobné obrúčky to povedia za vás. Pre niektoré páry je práve táto časť predsvadobných príprav tou menej obľúbenou, avšak s našou kolekciou vám to pôjde oveľa ľahšie. Ibaže by ste si nevedeli vybrať! Svadobné obrúčky budete ich nosiť po celý život a sú vlastne prvým darom v manželstve, ktorý si navzájom vymeníte. Pri ich výbere nezabúdajte, že ich budete nosiť takmer neustále, preto by mali byť naozaj krásnym a výnimočným doplnkom. Zároveň by mali byť pohodlné na nosenie. Dizajn našich svadobných obrúčok myslí aj na to, preto sa aj nádherná obrúčka posiata diamantami bude nosiť príjemne. Jedinečné dizajnové prevedenie a a jemné detaily sú presne to, čo chcete pri vašom svadobnom sľube. Prekrásna svadobná obrúčka sa bez ohľadu na ďalšie šperky, ktoré si zaobstaráte alebo dostanete, stane vaším najoblúbenejším doplnkom. Je to nielen šperk, ale hlavne symbol lásky. A tak, ako pravá láska, aj naše obrúčky vydržia celý život.

Ak vás čaká jeden z najdôležitejších dní vášho života a chystáte si povedať s vašou milovanou osobou svoje „áno“, krásne svadobné obrúčky to povedia za vás. Pre niektoré páry je práve táto časť predsvadobných príprav tou menej obľúbenou, avšak s našou kolekciou vám to pôjde oveľa ľahšie. Ibaže by ste si nevedeli vybrať! Svadobné obrúčky budete ich nosiť po celý život a sú vlastne prvým darom v manželstve, ktorý si navzájom vymeníte.

Našli sme pre Vás 0 produktov v kategórii Svadobné obrúčky
Zoradit:

No products were found matching your selection.

vrátenie 30 DNÍ NA VRÁTENIE ALEBO ÚPRAVU ŠPERKU
vrátenie DOPRAVA ZDARMA
vrátenie LUXUSNÁ KRABIČKA ZDARMA
vrátenie CERTIFIKOVANÝ TOVAR