Výhody nákupu na Ardiama.sk

Zistite prečo sa vám vyplatí diamantové šperky nakupovať práve u nás.

Fotografia ženy pracujúcej na notebooku s otvorenou stránkou Ardiama.sk

Medzinárodne uznávaný GIA certifikát

Ku každému diamantu o váhe 0,2 karátu a viac od nás dostanete certifikát kvality a pravosti diamantu GIA. Diamanty dodávame vo farbe G – H, čistote SI1 a SI2 s výbrusom veľmi dobrý až excelentný. V prípade záujmu pre vás radi vyberieme diamant v ešte vyššej kvalite.

Rýdzostná a puncová značka

Rýdzosť zlata je potvrdená rýdzostnou a puncovou značkou Puncového úradu Slovenskej republiky vyrazenou na šperku. Všetky šperky dodávame v 14-karátovej kvalite vo farbe kovu podľa vlastného výberu – biele zlato, ružové zlato, žlté zlato.

Doživotná záruka a servis

Na všetky naše šperky vám poskytujeme doživotnú záruku a servis. Ak by sa na šperku objavila vada, váš šperk opravíme. Rovnako dohliadneme na kontrolu správneho osadenia kameňov, pravidelné ródiovanie a čistenie.

60 dní na vrátenie diamantového šperku

Garantujeme vám výnimočnú kvalitu našich diamantových šperkov. Vďaka tejto garancii môžete naše šperky z akéhokoľvek dôvodu vrátiť až do 60 dní od ich nákupu, a to bez udania dôvodu vrátania šperku. Stačí, keď nás kontaktujete a spoločne dohodneme detaily vrátenia šperku.

Doprava zadarmo

Akýkoľvek objednaný šperk vám doručíme kamkoľvek na Slovensku zadarmo. Všetky nami odosielané zásielky sú samozrejme poistené. V rámci Bratislavy a Banskej Bystrice vám ponúkame tiež osobné dodanie objednaného šperku.

Luxusná krabička a taška

Všetky naše šperky sú pekne zabalené a bezpečne uložené v šperkárskej krabičke. Používame krabičky z vysoko kvalitných materiálov, vďaka ktorým bude váš darček vyzerať ešte lepšie. Navyše vám objednaný šperk zabalíme do luxusnej tašky.

Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom

Alebo iný diamantový šperk – svadobné obrúčky, náušnice, náhrdelníky, náramky či dokonca sety šperkov.