Zásnubné prstene

Milujete ju? Povedzte jej to s diamantovým zásnubným prsteňom. Z bieleho, žltého alebo ružového zlata. S jedným, tromi alebo viacerými diamantmi. A verte nám, so zásnubným prsteňom to nikdy nepokazíte.

Najpredávanejšie zásnubné prstene

1431,00 6161,00 

1398,00 6085,00 

1117,00 5847,00 

1028,00 5946,00 

939,00 5857,00 

850,00 5768,00 

1145,00 5875,00 

787,00 5705,00 

V našej ponuke nájdete 330 výnimočných zásnubných prsteňov

Obľúbené prstene zákazníkov

...alebo obľúbenú farbu zlata

Zásnubný prsteň na mieru

Nevybrali ste si z našej širokej ponuky zásnubných prsteňov? Chcete upraviť kvalitu zlata, tvar diamantu alebo celkový vzhľad zásnubného prsteňa? Ponúkame vám možnosť výroby zásnubného prsteňa na mieru, presne podľa vašich prianí.

Zásnubné prstene Ardiama​

Zásnubné prstene sú výrazom životného rozhodnutia a prejavom lásky medzi partnermi. Zásnubný prsteň je pre väčšinu žien predmetom ich túžby, dotvára moment požiadania o ruku a je dôležitou súčasťou zásnub.

V našom obchode nájdete zásnubné prstene rôznych štýlov a farieb. Štýl Solitaire je jednoduchý, klasický, ale napriek tomu vždy pôsobivý snubný prsteň s jedným diamantom v strede. Medzi vizuálne bohatšie patria štýly Pavé, Halo s kruhom diamantov okolo centrálneho diamantu; štýl Threestone, ktorý má až tri diamanty namiesto jedného ústredného či ktorýkoľvek zásnubný prsteň s postrannými diamantmi.

Zásnubné prstene vyrábame z bieleho, žltého a ružového zlata. Obvykle používame 14 karátové zlato, na vašu žiadosť však vyrobíme prsteň aj z 18 karátového zlata.

Naše diamanty spĺňajú prísne kvalitatívne kritériá z hľadiska ich čistoty, brusu a farby. Ak si objednáte diamant väčšej váhy (od 0,2 ct) dodávame k nemu certifikát medzinárodne uznávanej inštitúcie GIA. Radi vám pomôžeme s výberom správnej veľkosti prsteňa, jeho tvaru a hlavne vhodnej veľkosti diamantu.

Ponúkame tiež v poslednej dobe veľmi obľúbenú variantu – zásnubné sety. Teda kombináciu zásnubného prsteňa a svadobných obrúčok, ktoré sa vzájomne dopĺňajú.

Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete a naše zásnubné prstene vás budú sprevádzať v dôležitých okamihoch vašich životov.

Vlastnosti našich prsteňov

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám zásnubné prstene zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky zásnubné prstene z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečný dizajn

Ponúkame vám jedinečné diamantové zásnubné prstene. Krásne na prvý pohľad.

Prispôsobenie veľkosti

Zásnubné prstene vám v prípade potreby bezplatne upravíme na správnu veľkosť. 

Návrh podľa prianí

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, radi vám vytvoríme zásnubný prsteň na mieru.

Zaujímavé články o zásnubných prsteňoch

Získajte užitočné informácie o zásnubných diamantových prsteňoch. Zistite ako vybrať vhodný prsteň, aké vlastnosti majú diamanty a čo má najväčší vplyv na výslednú cenu.

Vyhľadávanie