Zlaté náušnice

V našej ponuke nájdete 60 diamantových náušníc.

Zlaté náušnice s diamantmi by nemali chýbať v šperkovnici žiadnej ženy. V našej kolekcii nájdete diamantové kôstkové, kruhové a visiace náušnice z bieleho, ružového a žltého zlata.

762,00 2657,00 

758,00 2653,00 

762,00 2657,00 

732,00 2627,00 

758,00 2653,00 

732,00 2627,00 

768,00 2663,00 

Zlaté náušnice sprevádzajú ľudstvo od pradávnej histórie

Prepichovanie uší patrí k najstarším formám úpravy tela. Už od počiatkov to boli práve zlaté náušnice, ktoré zdobili uši nielen žien, ale aj mužov v dávnych kultúrach.

História zlatých náušníc

Najstaršie zlaté náušnice spolu s inými šperkami sa našli na sumerskom kráľovskom cintoríne v Ure. Išlo o zlaté šperky z ranodynastického obdobia, ktoré sa datuje približne od 3. tisícročia pred Kristom.

Náleziská zlata, spracovanie zlata a výroba farebných variant

Zlato je ušľachtilý kov a v zemskej kôre sa nevyskytuje často. Preto je vzácne a existuje len niekoľko svetových nálezísk zlata. Tie najbohatšie sa nachádzajú v južnej Afrike, v Austrálii, Kanade, na Sibíri a na Urale.

Rýdze zlato je príliš mäkké, preto nie je vhodné na praktické využívanie. Z toho dôvodu sa počas výroby šperkov mieša s inými kovmi. Najčastejšie ide o striebro, platinu, meď, nikel, zinok alebo paládium. Podľa primiešaného kovu sa mení aj výsledná farba zlata a zároveň sa menia aj jeho vlastnosti.

Zlaté náušnice z kolekcie Ardiama

V našej ponuke nájdete kôstkové (napichovacie), kruhové a visiace náušnice.

Všetky náušnice sú dostupné v troch farebných prevedeniach zlata.

Náušnice zo žltého zlata sú vhodné pre ženy, ktoré majú rady nadčasovú elegantnú klasiku. Žlté zlato patrí k najtradičnejším a pristane všetkým vekovým kategóriám.

Náušnice z bieleho zlata krásne vyniknú v kombinácii s diamantmi.

Tretím typom sú náušnice z ružového zlata, ktoré sú v posledných rokoch čoraz obľúbenejšie. Ružové zlato je vhodné pre všetky dámy, ktoré chcú svojím šperkom zaujať a túžia po vyskúšaní niečoho nového.

Zlaté náušnice vyrábame zo 14-karátového zlata, no v prípade vášho záujmu ich vieme vyrobiť aj z 18-karátového zlata. Náušnice z bieleho zlata navyše prechádzajú procesom ródiovania. Tým sa zvyšuje ich kvalita, odolnosť a aj celková životnosť.

Naše služby

K nákupu náušníc z našej kolekcie získate doživotný servis a záruku. V prípade, ak sa sa šperkom niečo stane, chybu vám opravíme.

Vlastnosti našich náušníc

Overené diamanty

Pravosť a kvalita všetkých našich diamantov s váhou od 0,2 karátu vyššie je overená GIA certifikátom.

14-karátové zlato

Ponúkame vám náušnice zo 14-karátového bieleho, žltého alebo ružového zlata.

Odolnosť a výdrž

Všetky náušnice z bieleho zlata sú ródiované. To zvyšuje ich odolnosť, kvalitu a životnosť.

Jedinečný dizajn

Ponúkame vám jedinečné diamantové náušnice. Krásne na prvý pohľad.

Návrh podľa prianí

Ak si náhodou z našej ponuky nevyberiete, radi vám vytvoríme náušnice na mieru.

Vyhľadávanie